Kde koupit

Spoj se s námi a zapni Snatch


Chceš se na něco zeptat? Mrkni do nejčastějších dotazů. Není tam odpověď? Dej nám vědět. Níže najdeš nejdůležitější kontakty. Díky a měj se.

 

Otázky?
Odpovědi!

 

Nikotinové sáčky na rozdíl od cigaret neobsahují tabák, ale pouze nikotin. Nikotin je škodlivá látka, která může mít v jistém měřítku i pozitivní dopad na lidský organismus (zejména na krátkodobou paměť či soustředěnost). Nikotin je také vysoce návykový. Nikotinové sáčky doporučujeme pouze jako méně škodlivou alternativu při skoncování s cigaretami. 

Nikotinové sáčky Snatch jsou první české nikotinové sáčky. Vyrábějí se v severočeských Teplicích a exportují se do 25 zemí světa. Například na finském trhu se staly absolutní jedničkou. Značka vznikla v roce 2020. 

Nejsilnější nikotinové sáky Snatch jsou bezesporu Snatch Frozen s 30 mg nikotinu na gram sáčku. Na trhu však existují i silnější kalibry jako například Dope 50. 

Každý puk nikotinových sáčků Snatch obsahuje přesně 20 kusů sáčků. Sáčky jsou při výrobě pečlivě rozdělovány do puků pomocí precizní váhy, která se využívá například při výrobě brambůrků či léků. 

Nikotinové sáčky Snatch nabízí 4 originální příchutě ve 2 různých silách nikotinu, a to Snatch Frozen, Arctic Mint, Citrus a Forest Fruits.

Mrkni i na další dotazy
 

Důležité
kontakty

 
Informace o společnosti
contact

Consumer Brands International s.r.o.
IČO: 08793611
DIČ: CZ 08793611

C 44669 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
Sídlo: Tolstého 474/1, Řetenice, 415 03 Teplice