Kde koupit

Žádné předmíchané směsi. Sáčky Snatch vyrábíme od základu

 
DSC00177
 

Veškerou výrobu nikotinových sáčků v České republice najdete pouze v jediném místě - v Teplicích. Není to jako u dalších výrobců, kteří pouze přidávají nikotin a aroma do již hotové směsi nikotinových sáčků. My začínáme úplně od začátku od nejzákladnějších surovin. Připojte se k nám a podívejte se, jak to celé děláme.

Šli jsme k jádru věci

Mohli jsme nakoupit namíchanou směs, přidat nikotin a aroma a měli bychom hotové nikotinové sáčky, které bychom mohli poslat do světa. Ale stali bychom se tak například absolutní jedničkou finského trhu? Nebo jedněmi z nejoblíbenějších nikotinových sáčků v České republice? Pravděpodobně ne. Tak jsme šli k jádru věci a dostali se k nejzákladnějším surovinám. Najali jsme dva špičkové chemiky a otevřeli vlastní laboratoř. A přesně tam neustále hledáme ideální poměr jednotlivých surovin, abychom docílili nejlepšího možného požitku z užívání nikotinových sáčků. 

Směs dále připravujeme v přípravně

Pro manipulaci se směsí slouží takzvaná přípravna. Nachází se hned vedle naší laboratoře. V přípravně skladujeme veškeré suroviny včetně nikotinu. Ten je oproti ostatním surovinám z důvodu bezpečnosti pečlivě uzavřen a uzamčen. Při míchání směsi nikotinových sáčků je nezbytné dodržovat nejpřísnější bezpečnostní normy. Současně dbáme na udržování čistoty prostředí a ochranných pomůcek pro zaměstnance.

Směs používaná pro výrobu nikotinových sáčků se skládá z několika složek. Základní pevná směs obsahuje celulózu, silice, xylitol a další přísady. Tato směs se následně smíchá s tekutou složkou, která může mít mentolovou, ovocnou nebo citrusovou základnu - podle výsledné příchutě, a samozřejmě se přidá potřebné množství nikotinu, abychom docílili výsledné síly sáčků. Všechny látky, samozřejmě kromě nikotinu, mají potravinářskou kvalitu.

Směs poté mícháme v obrovské míchačce, kterou vidíte na úvodní fotografii, kde se pomocí orbitálního točení vytvoří konečná směs. Směs je pečlivě promíchána několikrát. Po každém míchání je míchačka důkladně vyčištěna, aby nedocházelo ke smísení různých příchutí nebo kontaminaci nikotinových sáčků. Podobný míchací stroj se používá také ve farmaceutickém průmyslu při výrobě léků.

 
104 Kč
image 11 Snatch Forest Fruits

Ten nejlepší výběr lesních plodů

104 Kč
image 21 Snatch Citrus

Sladká citrusová jízda

 

Před výrobou ještě odpočinout

Jakmile směs domícháme, zabalíme ji do hermeticky uzavřených pytlů a necháme zrát po dobu jednoho týdne. Spěchat v tuto chvíli nemá smysl. Týden je potřeba na to, aby se směs dokonale propojila. Poté pokračujeme do fáze výroby, kde se směs balí do speciální látky a dále postřikuje aromatem. To přispívá k lepší vlhkosti a ještě intenzivnější chuti nikotinových sáčků

Většina surovin pro výrobu nikotinových sáčků pochází převážně z Asie, s výjimkou několika málo případů. Důvodem je především skutečnost, že v Evropě nebo jinde ve světě nejsou tyto látky dostupné v odpovídající potravinářské kvalitě.

 
Zpět na články
 

Kde všude
koupíte Snatch