Nikotinové sáčky Snatch – Zažijte extrémní jízdu

11. 11. 2022

Nekousejte nikotinové sáčky

Nikotinové sáčky a kousání nebo chcete-li žvýkání. Jak to s tím vlastně je? Měli byste žvýkat nikotinové sáčky? A co se může stát? Pojďme se podívat na hlavní důvody, proč byste neměli kousat nikotinové sáčky.

Nikotinové sáčky užívejte podle návodu

Není to žádná věda. Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel a nic by se nemělo stát. Podívejte se na návod, jak užívat nikotinové sáčky: 

  • vyjměte nikotinový sáček z puku
  • vložte si jej do ústní dutiny - nejčastěji pod horní ret
  • užívejte si účinku
  • zhruba po třiceti minutách sáček vyjměte a vyhoďte 

Pokud máte podezření na jakékoliv poškození sáčku – tedy je-li příliš suchý, špinavý nebo třeba natržený, neužívejte ho. 

Nikotinové sáčky a kousání

Jak nás to vůbec napadlo? Říká vám něco slovo žvejk? Tak se označuje žvýkací tabák a někdy také nikotinové sáčky. To proto, že někteří uživatelé doporučují během užívání sáček převalit v ústech a občas do něj kousnout, aby se uvolnila jeho chuť. Když to uděláte sem tam, tak asi proč ne. Ale pokud byste to dělali častěji, hrozí protržení sáčku a pak už to nemusí být legrace.

Když se nikotinový sáček poškodí

Pokud se nikotinový sáček roztrhne, hrozí, že spolknete jeho obsah. V horším případě můžete obsah dokonce vdechnout. Jakmile se vám něco podobného stane, vyjměte veškerý obsah sáčku z úst a ústa si pořádně vypláchněte vodou. Kdyby se vám stalo, že sáček nechtěně spolknete, nepanikařte. V tomto případě se napijte větším množstvím vody.  

Při protržení nikotinového sáčku hrozí, že jeho obsah spolknete či v horším případě vdechnete. Pokud se vám to stane, vyjměte veškerý obsah z úst a ústa si pořádně propláchněte vodou, abyste nic z toho nespolkli. A kdybyste náhodou něco málo spolkli, nepanikařte. Stačí, když se napijete pořádného množství vody. Jednorázově by se vám nemělo nic přihodit. Se vdechnutím sáčku už je to horší. V tom případě urychleně vyhledejte lékařskou pomoc, aby nedošlo k újmě na vašem zdraví. 

Co byste si měli odnést z tohoto článku

  • nikotinové sáčky užívejte podle návodu
  • pokud budete nikotinové sáčky žvýkat či kousat, snažte se jej nepoškodit
  • pozor abyste sáček nebo jeho část nespolkli
  • při roztržení sáček vyplivněte a vypláchněte si ústa vodou
  • při spolknutí nepanikařte a vypijte větší množství vody
  • pokud se u vás vyskytnou jakékoliv potíže vyhledejte lékařskou pomoc

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.