Nikotinové sáčky Snatch – Zažijte extrémní jízdu

06. 09. 2021

Nikotinové sáčky SNATCH mají nové síly

Moderate Strong - 10 mg

Prozatím nejslabší sáčky Snatch jsou u nás ty s přívlastkem Moderate Strong. Obsahují 10 mg nikotinu na gram sáčku, což dělá cca 7 mg nikotinu na jeden sáček. Ideální pro ty, co sáčky zkoušejí poprvé nebo nepotřebují pořádnou dávku nikotinu.

Snatch Arctic Mint Moderate Strong

V této síle najdete dvě naše příchutě Snatch, tedy Forest Fruits a Arctic Mint. Ale nebojte, brzy bude k mání i příchuť Frozen. A jak poznáte, že jde právě o tuto sílu nikotinu? Nikotinové sáčky Snatch jsme opatřili hashtagem s číslovkou podle obsahu mg nikotinu na g sáčku. Na sáčcích Moderate Strong tak najdete #10, dále samotný nápis Moderate Strong a také označení v podobě pěti teček, z nichž ty vyplněné značí sílu nikotinu. Moderate Strong obsahují dvě vyplněné tečky z pěti. 

Strong Edition - 16 mg

Strong Edition jsou o něco silnější sáčky, které doporučujeme spíše zkušenějším uživatelům. Obsahují 16 mg nikotinu na gram sáčku, což je přibližně 11,2 mg nikotinu v každém sáčku Snatch. Výhodou řady Strong Edition je, že v této síle najdete všechny naše sáčky Snatch, tedy jak Frozen, tak Arctic Mint a Forest Fruits. Ideální pro vyzkoušení všech příchutí. 

Snatch Foresdt Fruits Strong Edition

Co se týče označení, stejný způsob platí i pro Strong Edition, tedy #16, nápis Strong Edition a u teček najdete čtyři vyplněné z pěti. Označení síly nikotinu najdete na svrchní části víčka od puku. 

Ultra Strong - 30 mg

To nejsilnější, co v sáčcích Snatch najdete, je Ultra Strong. 30 mg nikotinu na gram sáčku. To znamená, že každý sáček obsahuje cca 21 mg nikotinu. To je opravdu silná dávka, kterou doporučujeme zkušeným uživatelům, kteří jsou na podobné dávky nikotinu zvyklí.

Snatch Frozen Ultra Strong

Sílu Ultra Strong nabízíme zatím u jediné příchutě, a to Snatch Frozen. Na puku najdete číslovku #30, nápis Ultra Strong a překvapivě všech pět plných teček.

Jak se tedy vyznat v silách nikotinu u sáčků Snatch

Není to žádná věda. Sledujte pár základních věcí a máte vyhráno:

  • sílu nikotinu v podobě teček na spodní části víčka puku
  • číselné označení na puku v podobě hashtagu a čísla, které značí množství mg na g sáčku
  • označení v podobě názvu síly
  • popisy produktů zde na webu nebo v našem e-shopu Nicomania, kde najdete i množství mg nikotinu na sáček

Co máme v plánu?

K současným silám pro vás připravujeme zbrusu novou sílu nikotinu. Můžete hádat. Bude patřit mezi ty jemnější. Bude mít název Smooth Edition s obsahem 6 mg nikotinu na gram sáčku a budeme ji zatím nabízet pouze v příchuti Snatch Forest Fruits. 

 

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.