Nikotinové sáčky Snatch – Zažijte extrémní jízdu

24. 10. 2022

Pomůžou vám nikotinové sáčky s efektivitou v práci?

To je řečnická otázka. Odpověď není jednoduchá a možná je to tak trochu na hraně. Ale za určitých podmínek bychom se o stimulujících účincích nikotinových sáčků Snatch při práci mohli bavit. Hlavně pokud přecházíte z kouření cigaret na nikotinové sáčky. Jak a proč mohou nikotinové sáčky ovlivnit vaši pracovní efektivitu?

Nikotin je v první řadě stimulant

A to je v podstatě to, oč primárně jde. Nikotin ve chvíli, kdy se vám dostane do těla, vám pomůže zvýšit koncentraci, stimuluje krátkodobou paměť, sníží počet omylů a zrychluje reakční dobu. A v neposlední řadě nikotin pomáhá zlepšovat dlouhodobé vizuální vnímání. 

Abyste si nemysleli, že nám jde jen o to navnadit vás, pojďme si něco říct také o stinných stránkách. Nikotin patří mezi silně návykové látky. V podobě nikotinových sáčků je vnímán jako alternativa před mnohem škodlivějším kouřením cigaret. Můžeme tomu říkat menší zlo. Hodně menší zlo. Přesto se dá z užívání nikotinových sáčků ve stavu k efektivitě v práci oproti kouření vytřískat maximum. 

Práce a cigára? Možná někde na stavbě

Závislost na nikotinu v případě kouření obecně není moc dobrá pro koncentraci na práci jako takovou. Ve chvíli, kdy už máte chuť na cigaretu, se přestáváte soustředit a veškerá koncentrace jde stranou. Dostaví se totiž abstinenční příznaky jako podrážděnost, bolest hlavy nebo pocení. 

Zkrátka budete nuceni si udělat pauzu na cígo. A to se zase nemusí líbit šéfovi. Navíc se musíte uklidit někam, kde nebudete vadit svému okolí. To nemluvíme o času, který strávíte pauzami na kouření. Denně se to může vyšplhat i přes hodinu. Kdo by vás chtěl platit za nic nedělání?

Když si místo cigarety vezmete v práci nikotinové sáčky

Nikotinové sáčky mají obrovské množství výhod v tomto směru. Jakmile přijde chuť na nikotin, pošlete tam sáček. Nemusíte si dávat žádnou pauzu, nikam chodit ani přerušovat svou koncentraci. A navíc se dostaví všechny stimulující účinky nikotinu, které můžete při práci okamžitě využít a nepřijdete o ně cestou z pauzy. 

Nikotinové sáčky si můžete vyjma obědové nebo svačinové pauzy při jídle dát takřka kdykoliv, protože:

  • užívání sáčků je tak diskrétní, že ho na vás nikdo nepozná
  • užívání nikotinových sáčků netvoří žádný dým a nesmrdí
  • je to podobné jako žvýkání žvýkaček, které nikomu nevadí
  • budete mít fresh dech jako horský vichr

Vy jste happy, zaměstnavatel taky. Vy ušetříte čas, smrad i své zdraví a navíc si dopřejete pořádnou dávku koncentrace, ze které vás jen tak nic nevyvede. Co vy na to?

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.