Kde koupit

Nikotinové sáčky Snatch se vyrábějí v ČR

 
DSC00041
 

V České republice se nikotinové sáčky vyrábějí pouze na jednom místě. A jde o sáčky Snatch (ještě také Dope). Výrobu najdete v severočeských Teplicích. Kdy a jak to začalo?

Celá výroba v jedné budově

V Teplicích, kousek od areálu nadnárodní firmy AGC najdete jedinou českou výrobu nikotinových sáčků. Vyrábí se zde nikotinové sáčky Snatch a Dope, odkud putují do celého světa, tedy do 25 zemí včetně Skandinávie, kde to celé začalo. A kde taky mají nikotinové sáčky největší popularitu. 

V budově, kde se to celé odehrává, najdete administrativní část - tedy kanceláře, chemickou laboratoř, přípravna, kde se vše váží a míchá, výrobnu i sklad, odkud se pak sáčky expedují. Na hladkém chodu výroby, která funguje ve dvousměnném provozu sedm dní v týdnu, se podílí několik desítek zaměstnanců. 

Výrobní linka ale nonstop nejede, musí se pravidelně čistit, aby byla zajištěna co nejvyšší kvalita nikotinových sáčků. 

Nikotinové sáčky Snatch od roku 2020

Od nápadu k realizaci uběhlo několik měsíců. Ale vše začalo v roce 2020, kdy se rozjelo nejprve administrativní kolečko. Nejprve bylo potřeba získat všechna potřebná povolení a vyřídit všechny náležitosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně mladý obor, a v ČR je to ještě rarita, nevěděli si úředníci často rady. Nepomohl tomu ani covid, který zbrzdil dodávku některých součástí výrobní linky. 

To ale hrálo do karet poctivé přípravě ideální směsi surovin pro nikotinové sáčky Snatch. Nic se tak neuspěchalo a i proto je dnes Snatch například jedničkou na trhu ve Finsku.

I přes realitivně mladou výrobu neustále inovujeme. Máme zcela novou výrobní linku a brzy projde inovací také řezačka nikotinových sáčků. Ruku v ruce s tím inovujeme také nové příchutě nikotinových sáčků Snatch. 

Při vývoji nikotinových sáčků Snatch jsme spolupracovali s farmaceutickým expertem a jednou z českých univerzit. Při výrobě dbáme na dodržování potravinářských standardů, což je v našem oboru taky trochu rarita. 

 
104 Kč
image 14 Snatch Frozen

Extrémní mrazivý zážitek

104 Kč
image 21 Snatch Citrus

Sladká citrusová jízda

 
Zpět na články
 

Kde všude
koupíte Snatch