Nikotinové sáčky Snatch – Zažijte extrémní jízdu

  • 26. 05. 2023

Nikotinové sáčky Snatch se vyrábějí v ČR

V České republice se nikotinové sáčky vyrábějí pouze na jednom místě. A jde o sáčky Snatch (ještě také Dope). Výrobu najdete v severočeských Teplicích. Kdy a jak to začalo?

  • 27. 04. 2023

Co dělat s použitými nikotinovými sáčky?

Dělejme si to tu hezké. Neházejme věci po zemi a už vůbec ne někam, kam nepatří. To platí i v případě nikotinových sáčků? Že to zní zcela jasně? Nemyslíme si. Bohužel jsme si všimli, že se nikotinové sáčky čas od času válí po zemi v tělocvičnách, na zastávkách MHD, dokonce ve školách a na dalších místech. Je to samozřejmě ostuda dotyčného, ale na pověsti by mohly utrpět i nikotinové sáčky jako samotné. A to přece nechceme. Co tedy dělat s použitými nikotinovými sáčky?

  • 06. 03. 2023

Jaké jsou české nikotinové sáčky?

České produkty se zpravidla rovnají záruce kvality. Trend kupování produktů od českých výrobců je na vzestupu i v poslední době. Za původem nikotinových sáčků bychom museli samozřejmě do Švédska, odkud se dostaly do celého světa. Ale víte, že se vyrábějí i u nás v České republice? Jaké to jsou? No, hádejte.

  • 08. 02. 2023

Nikotinové sáčky vs žvýkací tabák. Jaký je rozdíl?

Vypadají skoro stejně a užívají se ke stejnému účelu. Ale nejde o totéž. Řeč je o nikotinových sáčcích a žvýkacím tabáku. Zatímco žvýkací tabák někdy také zvaný snus obsahuje tabák, nikotinové sáčky ne. Je to jediný rozdíl?

  • 26. 01. 2023

Nikotinové sáčky vs zima a mráz

Mráz a nikotinové sáčky nebudou asi největší kamarádi. Jak se starat o nikotinové sáčky v zimě a jak je skladovat, aby si udržely co nejlepší chuť a kvalitu? A dají se vlastně v pohodě užívat během mrazivého počasí?

  • 03. 01. 2023

Co dělat s roztrženým nikotinovým sáčkem v puku

Občas se stane, že v puku najdete jeden nebo dva roztržené nikotinové sáčky. Případně natrhlé, příliš suché nebo s otřepenými konci. Co dělat s takovými nikotinovými sáčky? A co když se vám to stane opakovaně? Pojďme se na to podívat.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.