Nikotinové sáčky Snatch – Zažijte extrémní jízdu

  • 11. 05. 2022

Nikotinové sáčky a cestování v letadle

Letní cestování na dovolené se blíží a s ním i obavy, jak je to s nikotinovými sáčky a cestováním v letadle nebo dostupností s nikotinovými sáčky Snatch za hranicemi. Tak jak to tedy je?

  • 08. 04. 2022

Smíte užívat nikotinové sáčky s rovnátky?

Fanoušci se nás často ptají, jak je to s užíváním nikotinových sáčků v různých situacích. Tentokrát padla volba na rovnátka. Smíte užívat nikotinové sáčky současně s rovnátky? Pojďme se na to podívat.

  • 22. 03. 2022

Neužívejte nikotinové sáčky v těhotenství

Udělali jsme si malý průzkum ve vyhledávačích Google a Seznam a zjistili jsme, že lidé čas od času hledají slovní spojení nikotinové sáčky v těhotenství. Proto jsme se na tuto problematiku rozhodli sepsat článek. Jak je to s nikotinovými sáčky v těhotenství?

  • 24. 02. 2022

Nikotinové sáčky nebarví zuby

Nikotinové sáčky jsou považovány za spolehlivou a velmi oblíbenou alternativu tabákových výrobků. V poslední době zažívají zvlášť velký boom. V souvislosti s tím ale panují obavy, zda a nakolik jsou šetrnější ke zdraví? Jak je to s barvením zubů a dalšími účinky?

  • 11. 02. 2022

Jak na příchutě nikotinových sáčků Snatch

Dnes se setkáte s nepřeberným množstvím nikotinových sáčků, sil nikotinu a také příchutí. Snažíme se kromě běžné klasiky potěšit své zákazníky neobyčejnými příchutěmi, aby mohli čas od času zaexperimentovat. Abychom v tom udělali trochu pořádek, připravili jsme si pro vás průřez příchutěmi Snatch.

  • 18. 01. 2022

Skandinávské experimenty s nikotinovými sáčky

Jak neužívat nikotinové sáčky. Tak by se dal popsat skandinávský experiment. Jedná se o pár pokusů z Dánska a Norska, kde jsou nikotinové sáčky mnohem více rozšířené než u nás. Předem bychom rádi upozornili na to, abyste nikotinové sáčky užívali pouze způsobem k tomu určeným.

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.