Nikotinové sáčky Snatch – Zažijte extrémní jízdu

13. 12. 2021

Jak začít s užíváním nikotinových sáčků

Easy to use. Jasně. Ale jak začít s nikotinovými sáčky, jak se v nich vyznat a jak je to s nikotinovými sáčky a nikotinem, příchutěmi nebo cenami? Na to jsme se podívali v našem nejnovějším článku. 

Specifika nikotinu v sáčcích

Jak se orientovat v nikotinových sáčcích co do nikotinu? Sledujte nejen obal puků, ale i množství nikotinu na sáček nejčastěji v popiscích produktů na e-shopu. Většinou se totiž uvádí jen síla nikotinu na gram sáčku. A jeden sáček má (jak který) přibližně 0,7 g a to je potřeba při výběru správné síly zohlednit. Chcete se v této tematice orientovat co nejlépe? Přečtěte si náš článek Jak působí nikotin v nikotinových sáčcích?

Nutno podotknout, že nikotin u nikotinových sáčků se vstřebává jinak než u cigaret. Hlavní výhodou nikotinových sáčků oproti cigaretám je, že se uvolňuje do těla pozvolněji a tak to prostě vydrží déle. Díky tomu nemáte chuť na další sáček bezprostředně po jeho dožvýkání, jako je to u kouření cigaret.

Velikost sáčků není jedna

Běžně si můžete vybrat ze dvou velikostí. Ano, existují i další varianty, ale zaměříme se na to nejběžnější. Tedy na regular sáčky - 0,7 g, jsou o něco větší a jsou přesně pro ty, co chtějí pořádnou dávku nikotinu. A pak tu máme praktičtější a diskrétnější slim sáčky, které mají 0,5 g a pod ret se vejdou o něco lépe a nedělá vám to ústa jak svišť. 

Jak užívat nikotinové sáčky a jak dlouho?

Jak na to? Je to snadné – rozbalit, vyjmout, umístit pod ret a enjoy. Při uvolňování chuti se vám do těla také uvolní nikotin, což může způsobit jemné brnění v místě pod rtem. Pro uvolnění další chuti můžete do sáčku lehce žvýknout. Oproti žvýkacímu tabáku s sebou nemusíte tahat půllitr na plivání. 

Chuť z nikotinového sáčku vyprchá zhruba po půl hodině. Takže pak sáček z úst vyjměte a odložte buď do odpadní přihrádky v puku nebo rovnou do koše. Hlavně sáček nerozkusujte na kaši a nepolykejte. Když se tak stane, vypijte velké množství vody. 

Příchutě? Všechny jsou fajn

Opět záleží na vašich preferencích. Co se týče nikotinových sáčků Snatch, máme tu v nabídce tyto parády: Arctic Mint, Frozen a Forest Fruits. Jednak fresh příchutě a jednak tóny ovoce. Doporučujeme je vyzkoušet všechny. 

Kolik jich denně užvýkáte

Nedá se jednotně říct, protože sto lidí, sto způsobů užívání. Ale pro představu jsme udělali malý průzkum a zjistili, že zatímco kuřáci vykouří zhruba krabičku denně, v případě nikotinových sáčků se jedná o polovinu balení, tedy o cca 10 ks. Dá se to s kouřením vůbec srovnat? Na to jsme se podívali v samostatném článku. 

Vyplatí se vám to?

Výhody nikotinových sáčků oproti cigaretám jsou vcelku jasné – žádný pach, žádný kouř, naprostá diskrétnost a pozvolné uvolňování nikotinu. A pokud vás zajímá finanční stránka věci, i tam budete spokojeni. Užívání nikotinových sáčků vychází na méně než polovinu než v případě kouření. Podrobně jsme to rozepsali zde v článku Cena nikotinových sáčků Snatch versus cigaret.

 

Tento výrobek obsahuje nikotin, který je vysoce návykovou látkou.